Gece Evi'miz Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi'miz Fan

Gece Evi hayranıysan tam yerine geldin!

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn

2 posters
YazarMesaj
WampRincéSs

WampRincéSs

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
Doğum tarihi Doğum tarihi : 17/08/93
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/10
Yaş Yaş : 30

Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn Empty
MesajKonu: Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn   Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 8:20 pm

3. sınıf öğrencisinden :

3 dilek hakkınız olsa ne dilerdiniz?

Gunumuzde cok dilek hakkimiz olmasi cok onemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkimizi kullaniriz her zaman.

Benim 3 dilek hakkim olsa 3 dilek hakki daha isterdim. Elde var 6 dilek hakki, 5 ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkim daha olur. 15 dilek ile her istedigimi dilerim. Gunah degilse Allah olmayi dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkim sonsuz kere sonsuz olur. Cok akili olurum. Maalesef her istedigimi yapabilirim.

Kendime kasvetli bir yaris arabasi yaptiririm. Onunla Antalya'ya gider dedemlerin elini operim. Dedem bana torunum Allah olmus der. Sevinir. Harclik verir. Abime vermez, cunku o arabaya kusan bir gerzek. Sonra dedem mezarlikta zombileri oldurmeye gonderir beni. Hepsini yok ederim ışın kiliciyla. Babami da bisiklet almadigi icin bir guzel doverim.

yeni nesil işte xDD
lol!
KaRa pR£ns£s

KaRa pR£ns£s

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 17
Doğum tarihi Doğum tarihi : 16/06/97
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/02/10
Yaş Yaş : 26
Lakap Lakap : Element kızı xD

MesajKonu: Geri: Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn   Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 5:30 pm

xD zaaaa komedi yha...Ben olsam sonsuz diLek hakkı dilerdim...Very Happy p.i.t cnm
WampRincéSs

WampRincéSs

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
Doğum tarihi Doğum tarihi : 17/08/93
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/10
Yaş Yaş : 30

MesajKonu: Geri: Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn   Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 5:56 pm

aynen xD rica cnm xD

Bu Cocuğu Kim Delirtti Leyn
1 sayfadaki 1 sayfası